Impact - środki czystości
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 345,00 zł.

Im częściej używana jest armatura łazienkowa, tym szybciej kumulują się na niej rozmaite zanieczyszczenia. Dlatego też w zastosowaniu profesjonalnym sprawdzają się wyłącznie skoncentrowane, specjalne środki do czyszczenia armatury łazienkowej. Silne formuły zapewniają skuteczność sprzątania i pozwalają się upewnić, że rezultaty będą widoczne przez dłuższy czas. Jednocześnie jednak są delikatne dla powierzchni, dzięki czemu częste mycie i czyszczenie ich nie uszkadza.

Oferta Impact to szeroki wybór bardzo dobrych produktów do zastosowania profesjonalnego. Znajdziesz tu niezawodny środek do czyszczenia czarnej armatury, stali nierdzewnej, powierzchni chromowanych, ceramiki, a nawet szkła. Pomożemy Ci dobrać chemię, która będzie zgodna z rodzajem czyszczonej powierzchni, a także typem i intensywnością zabrudzeń, jakie się na niej pojawiają. Wybierz samodzielnie lub skontaktuj się z nami i skorzystaj z profesjonalnego doradztwa naszego zespołu.

Armatura

Baterie łazienkowe należą do tych elementów, które brudzą się najszybciej. Osady z mydła lub minerałów znajdujących się w wodzie potrafią je szpecić już po zaledwie kilku użyciach od ostatniego czyszczenia. Odpowiedni środek do czyszczenia baterii łazienkowych pomoże jednak przedłużyć rezultaty sprzątania i ułatwi usuwanie wszelkich zanieczyszczeń, osadów, a nawet kamienia. Profesjonalne środki do czyszczenia baterii łazienkowych zwykle mają też właściwości dezynfekujące, dzięki czemu sprawiają, że korzystanie z sanitariatów jest znacznie bezpieczniejsze.

Oferta Impact obejmuje wyłącznie środki do czyszczenia baterii łazienkowych wysokiej jakości. To preparaty od renomowanych producentów chemii profesjonalnej. Dlatego możesz mieć pewność co do ich skuteczności, wydajności, a także bezpieczeństwa dla czyszczonych powierzchni. Skoncentrowane formuły szybko rozprawiają się z brudem i pomagają chronić przed powstawaniem nowych zanieczyszczeń. Dzięki ich dużej różnorodności z łatwością znajdziesz idealny środek do czyszczenia baterii łazienkowych. Chętnie Ci doradzimy – wystarczy, że się skontaktujesz!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium