Impact - środki czystości
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 345,00 zł.

Marka SEBO

Odkurzacze najwyższej jakości do użytku domowego i profesjonalnego, pozycjonowane w segmencie premium. Odkurzacze SEBO czyszczą nie tylko podłogi, ale oczyszczają także powietrze. W dzisiejszych czasach kurz i zapylenie powietrza, którym oddychamy coraz częściej stają się powodem reakcji alergicznych u coraz większej liczby ludzi. Odkurzacze SEBO posiadają 3-stopniowy system filtracji składający się z worka filtrującego, filtru silnika oraz elektrostatycznego filtra wylotowego. Zbudowany w ten sposób szczelny system osiąga bardzo dobre efekty filtrowania, a wydmuchiwane powietrze jest delikatnie rozpraszane przez innowacyjny filtr wylotowy będący jednocześnie wymiennym, ozdobnym elementem odkurzacza. To właśnie dlatego odkurzacze firmy SEBO mają rekomendację "British Allergy Foundation" jako produkt doskonały dla osób cierpiących na alergie.

System filtracji klasy S
Firma SEBO jest dumna z doskonale zaprojektowanego systemu filtracji powietrza. Dzięki użyciu materiałów filtrujących wysokiej jakości w połączeniu z uszczelnionym korpusem odkurzacze firmy SEBO pozwalają na to, aby odkurzanie było realizowane przy najwyższej klasy filtracji - nawet najdrobniejsze pyłki pozostają zamknięte wewnątrz odkurzacza a delikatnie wydostaje się jedynie czyste powietrze. Ponadto po zapełnieniu worka filtrującego można go szczelnie zamknąć kapslem a konstrukcja odkurzaczy nie pozwala na użycie go bez właściwie włożonego worka filtrującego i filtru silnika.

Definicja filtrów klasy S ("S-Class-Filter") oznacza, że filtr zatrzymuje co najmniej 99,9 % cząstek wielkości 0,3 mikrona i większych. Filtry o takiej skuteczności zwyczajowo nazywane są filtrami HEPA (High Efficiency Particulate Air filter). Według niemieckiej normy DIN 24184 i odpowiadającym jej normie europejskiej PN-EN 779 wymagane jest aby filtr zatrzymywał cząstki wielkości od 0,3 do 0,5 mikrona na poziomie 99,97 % co odpowiada klasie filtra EU12-S (H12) i lepiej (H13).

Oznaczenie S-Class Filtration jakie SEBO daje swoim odkurzaczom nie odnosi się jedynie do samych filtrów. Jest to całkowity poziom czystości powietrza emitowanego przez całe urządzenie. Testy "British Allergy Foundation" wykazały, że skuteczność systemu S-Class Filtration firmy SEBO dla cząstek wielkości 1 mikrona i większych wynosi 100%, co oznacza, że poza urządzenie nie wydostają się żadne cząstki kurzu, pyłki roślinne, alergeny roztoczy kurzu czy zarodniki grzybów lub pleśni.

Elektretowy filtr wylotowy jest ostatnim elementem systemu S-Class Filtration. Składa się z dwóch warstw tkaniny: wewnętrzna warstwa jest wykonana z materiału elektretowego oraz zewnętrznej, będącej elementem dekoracyjnym odkurzacza. Filtr elektretowy działa wykorzystując podstawowe zasady elektrostatyki - naładowane elektrycznie włókna tkaniny przyciągają cząsteczki kurzu naładowane przeciwnym ładunkiem. Pozwala na to na względnie otwartą strukturę tkaniny, co stanowi mniejszy opór dla przepływającego powietrza, zwiększając jednocześnie siłę ssania.

Wysokie standardy etyczne
Klienci, pracownicy i dostawcy są traktowani z szacunkiem i uczciwością.
Dostawcy muszą spełniać standardy etyczne SEBO.
Traktujemy klientów i pracowników równo i sprawiedliwie.
Podzespoły pochodzą z krajów UE.

Wysoki standard produktów

Projekt i materiały są najwyższej jakości.
Ciągle poszukujemy udoskonaleń naszych produktów.
Korzystamy z doświadczenia i innowacyjności w celu tworzenia lepszych produktów.
Dążymy do 100% niezawodności.
Każdy produkt jest testowany po montażu.

Wysokie standardy ochrony środowiska
Zakłady produkcyjne mają minimalny wpływ na środowisko.
Produkty mają długą żywotność i nadają się zawsze do naprawy oraz recyklingu.

SEBO

Odkurzacz SEBO BS 360 Odkurzacz SEBO BS 360
Producent: SEBO
Cena: 3 399,00 zł (netto: 2 763,41 zł )
Odkurzacz SEBO BS 460 Odkurzacz SEBO BS 460
Producent: SEBO
Cena: 3 999,00 zł (netto: 3 251,22 zł )
Odkurzacz SEBO DART 1 Odkurzacz SEBO DART 1
Producent: SEBO
Cena: 2 699,00 zł (netto: 2 194,31 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium